2024, balandžio 19, Penktadienis

Sugrįžimas į Panevėžį paženklintas pergale

„7bet-Lietkabelis“ po daugiau nei trijų savaičių pertraukos grįžo rungtyniauti į Panevėžį. Į pergalingą kelią panevėžiečiams pavyko sugrįžti 80:73 (13:19, 24:22, 27:9, 16:21) įveikus Klaipėdos „Neptūną“ ekipą.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai iš uostamiesčio – svečiams pavyko pataikyti tris iš keturių pirmų tolimų metimų, o po taiklaus Mindaugo Girdžiūno šūvio komandos skyrė devyni taškai (4:13). Tikslus Vytenio Lipkevičiaus tritaškis ir sumažino panevėžiečių deficitą, tačiau kėlinį Rokas Gustys užbaigė dviem taškais su sirena (13:19).

Lipkevičius įsmeigė ketvirtą savo tolimą metimą, bet tritaškiu atsakė ir Maliekas White’as (16:22). Visgi iki antrojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei keturioms minutėmis panevėžiečiams pavyko priartėti – Pauliaus Murausko tritaškis pasiekė tikslą (31:32). Trumpam pranašumą praradę svečiai dar vieno Gusčio dvitaškio ir Nojaus Mineiko triaškio vėl išsiveržė į priekį (33:37).

Antroje rungtynių dalyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau Lipkevičiaus dvitaškis su pražanga leido Panevėžio klubui sumažinti deficitą iki minimumo (44:45). Įpusėjus kėliniui „7bet-Lietkabelis“ surengė gana sėkmingą atkarpą, o penkiais taškais paeiliui pasižymėjęs Jamelas Morrisas išvedė į priekį savo komandą (53:48). Užsikurę šeimininkai po trijų taiklių Rubštavičiaus baudų metimų įgijo dviženklę persvarą (61:50).

Ketvirtąjį kėlinį pradėję turėdami keturiolikos tašku deficitą klaipėdiečiai sėkmingą spurtą užbaigė Deividas Gailius ir „Neptūnas“ sugrįžo į rungtynes (64:61). Įpusėjus kėliniui šeimininkų pranašumą vėl padidino tritaškį įsmeigęs Stefanas Peno (71:64). „7bet-Lietkabelis“ atotrūkį išsaugojo, o likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Morrisas realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino panevėžiečių pergalę (80:69).

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ ir vėl vertėsi be traumuoto Željko Šakičiaus.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 28 (4 atk. kam., 8/11 dvit., 2/11 trit.), Vytenis Lipkevičius 17 (2/2 dvit., 4/5 trit.), Paulius Murauskas 11 (3/4 dvit.), Mantas Rubštavičius 6.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13 (3/8 trit.), Žygimantas Janavičius (6 atk. kam.) ir Rokas Gustys (5/5 dvit.) po 11, Austinas Wiley 10 (9 atk. kam., 4/7 dvit.).

Jau lapkričio 30 d. (trečiadienį) laukia dar vienas namų mačas Europos taurėje prieš Liublianos „Cedevita-Olimpija“.