Šiandien prasideda kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

atsiuntė info@vapsvamedia.lt

Lietuvoje prasideda asociacijos „Investors‘ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiama kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas Lietuvos sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose.

Iniciatyvą globojanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Lietuvos žmonėms reikia atsakingo ir skaidraus verslo. Pasak šalies vadovės, kiekvienas galime prisidėti, kad šalyje mažėtų šešėlis, todėl turime vienyti jėgas ir, susidūrę su neteisėta veikla, reaguoti.

Prezidentė pabrėžia, kad ypač svarbu, jog šiemet akcijos organizatoriai didelį dėmesį skiria sąžiningam verslui regionuose, ir net atokių savivaldybių gyventojus pasieks žinia apie šešėlio daromą žalą.     

„Džiaugiamės kiekvienais metais akcijos savaitės metu sulaukdami vis didesnio partnerių bei visuomenės įsitraukimo. Šiemet kviesime užsukti ir į išskirtinį Skaidrumo konsultacijų centrą, kuriame Valstybinės mokesčių inspekcijos, „Sodros“, Valstybinės darbo inspekcijos, Valstybinės ligonių kasos ir Darbo biržos atstovai konsultuos piliečius jiems rūpimais mokesčių, darbo bei teisės klausimais. Svarbu, kad kiekvienas pilietis žinotų apie šešėlinės ekonomikos žalą ir prisidėtų prie jos mažinimo Lietuvoje“, – sako Asociacijos „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė ir iniciatyvos „Baltoji banga“ tarybos pirmininkė Rūta Skyrienė.

Savaitę prieš akciją, „Baltosios bangos“ atstovai vyko į regionus pasveikinti skaidriai veikiančias bendroves. Vizitų metu įmonių vadovai buvo pakviesti prisijungti prie kasmetinės akcijos bei atvykti į susitikimą su LR finansų ministru Viliumi Šapoka. Akcijos metu visoje Lietuvoje vyks skaidrumą ir visuomenės sąmoningumą skatinančios veiklos.

Akciją globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prie akcijos įgyvendinimo aktyviai prisideda LR Vyriausybė, „Sodra“, Valstybinė mokesčių inspekcija, Valstybinė darbo inspekcija, Lietuvos darbo birža, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, Valstybinė ligonių kasa, „Lietuvos Junior Achievement“, miestų ir rajonų savivaldybės, verslo bei nevyriausybinės organizacijos.

 


Šiandien prasideda kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Gal patiks?

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Aptiktas Adblock

Panašu, kad naudojate skelbimų blokavimo priemonę. Naudojamės reklamavimo paslaugomis, kad galėtume finansuoti savo svetainę. Prašome paremti mus ir išjungti „AdBlocker“ plėtinį.