Pradžia Dienos straipsnis Seminaras apie ES finansavimo galimybes kultūrai

Seminaras apie ES finansavimo galimybes kultūrai

ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje drauge su Lietuvos mokslo taryba kviečia Panevėžio kultūros organizacijas į informacinį seminarą apie ES finansavimo galimybes kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui.
Lapkričio 9 d. 11:00–13:00 ir 14:30–16:00 val. Panevėžio dailės galerijoje (Respublikos g. 3).
Seminaras skirtas kultūros ir kūrybinių industrijų organizacijoms, kultūros projektų vykdytojams, švietimo sektoriaus atstovams ir savivaldybių darbuotojams. Dalyvavimas nemokamas.
Registracija į seminarą privaloma. Ją rasite ČIA.
Kamilė Čelutkaitė – ES programos „Kūrybiška Europa“ biuro Lietuvoje vadovė ir KULTŪRA paprogramės koordinatorė – apžvelgs paprogramių KULTŪRA ir TARPSEKTORINIAI ŠAUKIMAI kvietimus finansavimui gauti bei naująją kūrėjų mobilumo schemą „Culture Moves Europe“, taip pat pasidalys patarimais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį teikiant paraiškas bendradarbiavimo projektams, ir pristatys Lietuvos kultūros tarybos kofinansavimo įrankį.
Gintauta Žemaitienė – „Europos horizonto“ veiksmų grupės „Kultūra, kūrybiškumas ir įtrauki visuomenė“ ir ES miestų misijos nacionalinė kontaktinė atstovė (angl. NCP) – pristatys 2023–2024 m. programos finansavimo kryptis, ypatumus ir galimybes kultūros ir kūrybinių industrijų organizacijoms kultūros paveldo, kūrybinių industrijų, socialinių pokyčių srityse, apžvelgs veiksmų grupės sinergiją su ES miestų misija ir ES iniciatyva „Naujasis europinis bauhauzas“, taip pat su kitomis ES programomis.
Po informacinio seminaro dalyviai galės gauti individualias nemokamas konsultacijas su Kamile arba Gintauta dėl galimų projektų idėjų, užsienio partnerių paieškos ar paraiškos teikimo ES programoms „Kūrybiška Europa“ arba „Europos horizontas“.
Konsultacijoms būtina užsirezervuoti laiką ČIA.
PROGRAMA
10:45–11:00 – Registracija
11:00–12:00 – ES programos „Kūrybiška Europa“ pristatymas
12:00–12:30 – ES programos „Europos horizontas“ ir ES miestų misijos pristatymas
12:30–13:00 – Klausimų ir atsakymų sesija
13:00–14:30 – Pietų pertrauka
14:30–16:00 – Individualios nemokamos konsultacijos dėl dalyvavimo programose „Kūrybiška Europa“ ir „Europos horizontas“
Komentarai
Exit mobile version