2024, balandžio 19, Penktadienis

Lietuvos bokso čempionate – įspūdingos Panevėžio rajono sportininkų pergalės

Lietuvos sporto universitete Kaune vyko šalies vyrų ir moterų bokso čempionatas. Su puikiomis pergalėmis iš jo grįžo Panevėžio rajono bokso klubo nariai Marius Vyšniauskas, Vaida Masiokaitė ir Simonas Urbonavičius. Sportininkus treniruoja Piotr Prokofjev ir Julius Kibas.

Įspūdingą Lietuvos rekordą pasiekė 34 metų Marius Vyšniauskas (pirmoje nuotr. raudona apranga). Jis Lietuvos čempionu tapo jau 17 kartą ir pagerino iki tol kauniečiui Vitalijui Subačiui priklausiusį Lietuvos rekordą. Svorio kategorijoje iki 52 kg finale M. Vyšniauskas 4:1 nugalėjo Marių Kontrimą iš Šilutės.

33 metų Vaida Masiokaitė (antroje nuotr. raudona apranga) tapo Lietuvos čempione svorio kategorijoje iki 64 kg. Finale Panevėžio rajono atstovė vieningu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė savo varžovę klaipėdietę Beatą Galdikaitę.

18-metis S. Urbonavičius (trečioje nuotr. mėlyna apranga) čempionate laimėjo 3 vietą. Treneris P. Prokofjev džiaugiasi, kad pirmoje kovoje vaikinas nurungė savo varžovą – šalies čempioną.

Šalies pirmenybėse iš viso kovojo 70 dalyvių – 51 boksininkas ir 19 boksininkių. Boksininkai medalius išsidalijo 8-iose, o boksininkės 6-iose svorio kategorijose.

Lietuvos čempionatas surengtas jau 94 kartą. Nuo 1925 metų organizuojamas šalies čempionatas nevyko tik vieną kartą – 1939 metais. Šiemet dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos Lietuvos bokso čempionatas vyko be žiūrovų. Boksininkų kovas buvo galima stebėti Facebook paskyroje „Lietuvos bokso federacija“.