2024, kovo 29, Penktadienis

R.Sargūno gimnazijos boksininkė tapo Lietuvos jaunimo bokso čempione

Vasario 8-11 dienomis Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų sporto salėje (Kaunas) vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Iš viso Lietuvos jaunimo bokso čempionate dalyvavo 106 dalyviai – 90 vyrų ir 16 moterų. Sportininkai vyrai varžėsi trylikoje svorio kategorijų, o boksininkės moterys – aštuoniose svorio kategorijose.

Panevėžio Raimondo Sargūno sporto gimnaziją atstovavo Nojus Ginelevičius (svorio kategorija iki 54 kg.), Edgaras Trotenskis (sv. k. iki 63, 5kg.), Emilis Buzinskas (sv. k. iki 71 kg.) ir Solveiga Kasiulytė (sv. k. iki 54 kg.).

Nojus Ginevičius burtų dėka pateko į pusfinalį ir jame po atkaklios kovos pralaimėjęs sportininkui iš Šiaulių užėmė 3-ąją vietą.

Edgaras Trotenskis laimėjęs dvi kovas pateko į finalą, kuriame teko pripažinti sportininko iš Vilniaus pranašumą. Edgaras iškovojo sidabro medalį.

Emilis Buzinskas pirmoje kovoje nusileido sportininkui iš Klaipėdos ir liko be medalių.

Solveiga Kasiulytė burtų keliu patekusi į finalą aiškia persvara laimėjo prieš boksininkę iš Kauno ir iškovojo aukso medalį  bei tapo 2023 m. Lietuvos jaunimo bokso čempione.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos boksininkus treniruoja Julius Kibas ir Marius Vyšniauskas.