2024, balandžio 19, Penktadienis

Puikus puolimas Šiauliuose atnešė pergalę

„Panevėžio“ futbolo klubas pergalių kraitį šio sezono „Optibet A lygoje“ padidino iki šešių. Aukštaitijos sostinės komanda 8-ojo turo rungtynėse 3:0 (2:0) nugalėjo puikia gynyba pasižyminčius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Po šio laimėjimo panevėžiečiai savo sąskaitoje turi 20 taškų ir toliau žygiuoja turnyro lentelės viršūnėje.

Pirmieji Rafaelio Broetto ginamiems vartams pagrasino šeimininkai – 13-ąją minutę Deividas Šešplaukis kiek netiksliai smūgiavo iš toli. Vėliau „Panevėžys“ akivaizdžiai pradėjo dominuoti aikštės viduryje, o Ariagneris Smithas ir Elivelto išsiskyrė prie varžovų baudos aikštelės.

Legionierius iš Brazilijos driokstelėjo 30-ąją minutę. Galingas Elivelto smūgis išvedė „Panevėžį“, tad brazilas antrame mače iš eilės buvo rezultatyvus. Po 9 minučių iššovė Nasko Milevas – bulgaras po Jeffrey Sarpongo perdavimo taikliu smūgiu galva pelnė pirmą įvartį šiame sezone.

62-ąją varžovų klaida pasinaudojęs A. Smithas pelnė trečią įvartį, netrukus greta virpsto mušė Wandersonas Melo. Per likusį „Panevėžys“ surengė dar kelias aštresnes atakas ir užtikrino išlaikė turėtą pranašumą.

Artimiausias rungtynes pirmenybių lyderiai žais balandžio 23 dieną. Kitą šeštadienį 9-ojo turo rungtynėse „Žemynos“ progimnazijos stadione „Panevėžys“ priims Gargždų „Bangą“.