2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Pergalę Pasvalyje atnešė K.Vinaleso tritaškis, du žaidėjai patyrė traumas

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (14/6) ekipa, kuri išvykoje 80:77 (21:17, 19:20, 17:24, 23:16) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8/12) komandą.

Puikiai dvikovą pradėjęs „Lietkabelis“ po trijų minučių pirmavo 14:3. Vis dėlto „Pieno žvaigždės“ atkuto ir kėlinį baigė atkarpa 9:3, kuri leido priartėti – 17:21. Antrajame ketvirtyje svečiai vėl buvo truktelėję į priekį (36:28), tačiau pasvaliečiai pirmąją mačo dalį baigė sėkmingiau – 37:40.

Košmariškai panevėžiečiams prasidėjo antroji dvikovos pusė – sužaidus minutę čiurnos traumą patyrė Vytenis Lipkevičius, o po kelių minučių Danielis Amigo užgriuvo ant Margirio Normanto kelio. Abu žaidėjai daugiau ant parketo nebegrįžo. Du startinio penketuko žaidėjus praradęs „Lietkabelis“ ėmė atsilikti ir šeimininkai turėjo 7 taškų atotrūkį, bet Troy‘aus Barnieso tritaškis priartino panevėžiečius – 57:61.

Ketvirtajame ketvirtyje „Pieno žvaigždės“ pelnė 7 taškus be atsako – 68:59. Čia pat 6 taškais atsakė ir „Lietkabelis“ – 65:68. Likus pusantros minutės pasvaliečiai kontroliavo situaciją (75:69), tačiau Gytis Masiulis sumetė baudas, o tritaškį pridėjo Kyle‘as Vinalesas – 74:75. Tomas Lekūnas po minutės pertraukėlės išmetė kamuolį į užribį, o pražanga sustabdytas K.Vinalesas sumetė baudas – 76:75. Kitoje atakoje T.Lekūnas prametė, o K.Vinaleso ranka sudrebėjo – tikslus vienas metimas – 77:75. Iniciatyvos vėl ėmėsi T.Lekūnas, kuris pataikė labai sudėtingą dvitaškį, mindamas tritaškio liniją – 77:77. „Lietkabelis“ turėjo 2 sekundes ir jas įspūdingai išpildė tritaškį nuo lentos pataikęs Kyle‘as Vinalesas – 80:77.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 18 (7 atk. kam., 8 kld.), Branko Mirkovičius 15 (3/7 tritaškiai), Arvydas Šikšnius 13 (3/10 tritaškiai), Jahennesas Manigat 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Edgaras Želionis 8 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 17 (5/16 metimai, 6 rez. perd., 5 kld.), Gabrielius Maldūnas 16 (12 atk. kam., 30 naud. bal.), Troy‘us Barniesas 15 (3/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), Margiris Normantas 11 (17 min.), Paulius Valinskas 9.