2024, balandžio 25, Ketvirtadienis

Panevėžyje – svečių iš Šiaulių pergalė

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą vietinėse pirmenybėse. Sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 94:103 (15:26, 23:25, 22:20, 34:32) nusileido Šiaulių komandai ir patyrė trečią nesėkmę paeiliui Betsafe-LKL čempionate.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šiaulių po keturių Armino Urbučio taškų iš eilės jau įpusėjus pirmajam kėliniui įgijo dviženklę persvarą (6:16) ir nors panevėžiečiams buvo pavykę priartėti, ketvirčio pabaigoje Antano Sireikos auklėtiniai vėl padidino savo pranašumą (15:26).

Antrojo kėlinio pradžioje „7bet-Lietkabeliui“ pavyko išjudinti puolimą po to, kai surengė dvylikos taškų be atsako spurtą ir Kullamaes tritaškiu sumažino deficitą iki keturių (30:34). Visgi šiauliečiai vėl užsikūrė ir tritaškius mesdami penkiasdešimties procentų tikslumu vėl atstatė dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos (38:51).

Trečiajame ketvirtyje „Šiauliai“ pratęsė savo puikias rungtynes ir įpusėjus kėliniui po Martyno Varno tritaškio įgijo rekordinę persvarą (43:61), tačiau aikštelės šeimininkai nepasidavė ir iki kėlinio pabaigos dar sugebėjo gerokai priartėti, o ketvirtį uždarė kamuolį perėmęs ir du taškus pelnęs Kullamae (60:71).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ vasario 8 d. (trečiadienį) – Panevėžyje svečiuosis Venecijos „Umana Reyer ekipa“.