2024, balandžio 24, Trečiadienis

Panevėžio sporto centro ugdytiniai šachmatų varžybose užėmė prizines vietas

Panevėžio sporto centro ugdytiniai dvi dienas varžėsi Biržuose vykusioje šachmatų fiestoje „Šiaurės Lietuva 2023“. Panevėžiečiai, atidavę visas savo jėgas, sugebėjimus ir žinias, įveikė priešininkus ir iškovojo net septynis medalius – 4 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos.

U8 amžiaus grupėje dalyvavęs Tautvydas Petronis įveikęs savo priešininkus laimėjo čempiono vardą. Toje pačioje amžiaus grupėje žaidusi Medeinė Katinaitė taip pat iškovojo pirmąją vietą. U10 amžiaus grupėje stipriausia buvo Austėja Liobikaitė, mergaitė laimėjo pirmąją vietą. U12 amžiaus grupėje visos trys prizinės vietos atiteko panevėžiečiams. Pirmąją vietą pelnė Jonas Radziukynas, antrąją – Ieva Isajevaitė, trečiąją – Emma Victoria Seifert. U14 amžiaus grupėje antrąją vietą laimėjo Smiltė Petronytė.

Varžybose dalyvavo per 50 šachmatininkų iš Panevėžio, Biržų, Šiaulių ir Joniškio.

Panevėžio sporto centre jaunuosius šachmatininkus ugdo treneriai Asta Liobikienė ir Virginijus Lakiūnas.