2024, rugsėjo 8, Sekmadienis

Panevėžio sporto centro tinklininkai šiuos metus pradėjo pergalėmis

Panevėžio sporto centro tinklinio trenerio Vytauto Skunčiko ugdytiniai 2024-uosius metus ir vėl pradėjo pergalėmis. U17 ir U19 amžiaus grupių vaikinai Lietuvos moksleivių tinklinio čempionate sausį žaidė 4 varžybas ir visas jas laimėjo.

Pirmieji šiemet varžybas išvykoje pradėjo U19 amžiaus grupės vaikinai. Panevėžiečiai be didelio vargo įveikė Eišiškių SM ekipą 3:0 (25:15, 25:17, 25:11). Namuose vykusiose varžybose susitikus su VMSM „Sostinės tauras“ tinklininkais pirmas setas vos nesibaigė priešininkų pergale, tačiau vaikinai nepasidavė, atsilaikė ir dviejų taškų persvara įveikė vilniečius (25:23). Antrame ir trečiame setuose panevėžiečiai parodė savo kovingumą bei vienybę laikantis žaidimo braižo, tad priešininkams nieko kito neliko, tik konstatuoti Panevėžio sporto centro ugdytinių pranašumą (25:10, 25:14). Susumavus taškus turnyrinėje lentelė U19 amžiaus grupės vaikinai užima antrą vietą.

U17 amžiaus vaikinai namuose vykusiame II ture Vilniaus r. SM komandą įveikė be didelio vargo 3:0 (25:14, 25:15, 26:16).  Po šių rungtynių sekė penkių setų kovos pareikalavusios įtemptos varžybos su kauniečiais. Pirmi du setai sužaisti ne panevėžiečių naudai (19:25, 15:25), tačiau po jų viskas pasikeitė į gerąją pusę. Trečiame sete mūsiškiai susiėmė ir jį laimėję (25:15) daugiau nebepaleido sėkmės iš savo rankų. Kauniečių SM „Startas“ I komandai ketvirtame ir penktame setuose (25:15, 15:9) nebepavyko atsitiesti, ji įveikta rezultatu 3:2. Susumavus taškus turnyrinėje lentelėje U17 amžiaus grupės vaikinai užima trečią vietą.

Artimiausios varžybos suplanuotos U19 amžiaus grupės vaikinams. Kitą savaitę jie išvykoje žais su Klaipėdos SC „Viesulas“ komanda.