2024, balandžio 20, Šeštadienis

Panevėžio sporto centro sunkiaatletė – Lietuvos čempionė

Panevėžio sporto centro ugdytiniai Jurbarko rajone vykusiame Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosios atletikos čempionate iškovojo aukso ir sidabro medalius.

Svorio kategorijoje iki 81 kg kovojusi Kamilė Grinskytė tapo čempione. Sportininkė išrovė 38 kg ir išstūmė 51 kg sveriančią štangą. „Ši sportininkė ne tik puikiai pademonstravo savo jėgą bei meistriškumą, bet ir aplenkė visus su ja besivaržiusius berniukus. Be to, ji buvo vienintelė šioje svorio kategorijoje kovojusi mergaitė. Džiaugiuosi savo ugdytinių pasirodymu, visgi į šias varžybas atvyko stipriausi sunkiosios atletikos sportininkai“, – teigė Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis.

Svorio kategorijoje iki 73 kg Artūras Pabrėža laimėjo antrąją vietą. Sportininkas išrovė 39 kg ir išstūmė 48 kg sveriančią štangą. Sveikiname sportininkus su puikiais laimėjimais!

Gegužės 26-27 d. Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyks Lietuvos jaunių iki 17 m. vaikinų ir merginų čempionatas. Varžybų pradžia – 10 val. Penktadienį varžysis merginos, o šeštadienį – vaikinai. Įėjimas nemokamas, kviečiame apsilankyti ir palaikyti Panevėžio sporto centro ugdytinius.