2024, balandžio 19, Penktadienis

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai užėmė prizines vietas

Anykščiuose vyko atranka į Lietuvos jaunių iki 15 metų čempionatą bei Anykščių rajono atviros sunkiosios atletikos pirmenybės, kuriose savo sportinį meistriškumą demonstravo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Anykščių rajono atvirose sunkiosios atletikos pirmenybėse antras vietas pelnė Domas Dragūnas (svorio kategorija iki 55 kg) ir Tomas Gasiūnas (svorio kategorija iki 81 kg). Trečias vietas iškovojo Minvydas Mikšys (svorio kategorija iki 81 kg) ir Elmondas Laurinaitis (svorio kategorija iki 55 kg). Merginų grupėje pirmą vietą laimėjo Elinga Čepokaitė (svorio kategorija iki 66 kg).

„Džiaugiuosi sportininkų pasirodymais. Tai yra puikus pasiekimas savo metų bei svorio kategorijoje atsidurti stipriausiųjų šešetuke. Be to, penki Panevėžio sporto centro sportininkai –  Tomas Gasiūnas, Dangiras Miliškevičius, Dovydas Petrauskas, Gustas Snieška ir Minvydas Mikšys – pateko tarp stipriausiųjų sunkiaatlečių ir jau balandžio 2 d. varžysis Marijampolėje vyksiančiame finaliniame Lietuvos jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate“, – džiaugėsi Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis.

Panevėžio sporto centro ugdytinius treniruoja sunkiosios atletikos treneriai Dovydas Sužiedelis ir Gintautas Čeponis.

Anykščiuose vykusiose varžybose be panevėžiečių dalyvavo Anykščių ir Rokiškio sunkiaatlečių ekipos. Iš viso varžėsi daugiau nei 40 sportininkų.