2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Panevėžio sporto centro krepšininkės – Birutės Indreliūnienės turnyro nugalėtojos

avaitgalį mieste vyko Panevėžio sporto centro organizuojamas tarptautinis mergaičių U14 krepšinio turnyras, skirtas trenerei Birutei Indreliūnienei atminti. Jame dalyvavusios trenerės Ilonos Rimšienės ugdytinės įveikė visas savo priešininkes ir iškovojo pergalę.

„Labai džiaugiuosi šia gausia merginų komanda. Jaunosios sportininkės yra labai draugiškos, krepšinio aikštelėje negaili priešininkių ir puikiai kaunasi. Džiaugiuosi, kad mergaitės pavyzdingai lanko treniruotes, o tai ir tai atsispindi varžybose. Moksleivių krepšinio lygoje su šia komanda žaidžiame A divizione, turime tik vieną pralaimėjimą ir turnyrinėje lentelėje šiuo metu esame antros. Jau šį šeštadienį užbaigsime pirmą ratą“, – kalbėjo trenerė I. Rimšienė.

Panevėžio sporto centro krepšininkės turnyre susitikusios su Švedijos komanda ją įveikė rezultatu 67:41. Krepšinio aikštelėje panevėžietės nepasigalėjo ir Šiaulių ekipos, kurią įveikė rezultatu 67:39. Įnirtinga kova vyko žaidžiant su Latvijos jaunosiomis krepšininkėmis, tačiau panevėžietės palaužė ir šias  varžoves, jas nugalėdamos rezultatu 55:51. Paskutinės varžybos su Kauno „Žalgirio“ komanda baigėsi panevėžiečių naudai. Mergaitės kaunietes įveikė rezultatu 43:33 ir taip tapo trenerės Birutės Indreliūnienės garbei surengto turnyro nugalėtojomis.

Varžybose dalyvavusios švedės liko antros, trečia vieta atiteko kauniečių ekipai, ketvirta – latvėms, penkta – šiaulietėms.

Artimiausios U14 mergaičių krepšinio A diviziono varžybos, kuriose dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytinės, vyks jau šį šeštadienį, sausio 14 d. Išvykoje panevėžietės susitiks su Kauno KM „Žalgiris“ I komanda.