2024, balandžio 16, Antradienis

Namuose – užtikrinta pergalė ir bilietas į Citadele KMT finalo ketvertą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė atsakomasias rungtynes Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės ketvirtfinalyje. Šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 109:73 (32:21, 25:17, 23:20, 29:15) namuose užtikrintai įveikė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, laimėjo seriją 40 tašku skirtumu ir pateko į Citadele KMT finalo ketvertą, kuris vasario 18-19 d. vyks Šiauliuose.

Rungtynes panevėžiai pradėjo penkiais tritaškiaisiš penkių – po Kristiano Kullamae dviejų šūvių paeiliui šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (19:8), o netrukus dar du tolimus metimus įsmeigė Gediminas Orelikas (25:11). Likus mažiau nei minutei „7bet-Lietkabelio“ dviženklį pranašumą dvitaškiu atstatė komandos naujokas Nikola Popovičius (29:19).

Pirmąjį ketvirtį tritaškiu uždarė trečią tritaškį pataikęs Orelikas (32:21), antrojo kėlinio pradžio tolimų metimų fiestą pratęsė Murauskas ir Kullamae (40:29). Ketvirčiui artėjant prie pabaigos Justinui Alstonui buvo skirta nesportinė pražanga ir Mantui Rubštavičiui realizavus baudų metimus šeimininkai susikrovė rekordinę persvarą (49:32).

Po ilgosios pertraukos „7bet-Lietkabelis“ nesustojo – įpusėjus trečiajam kėliniui Orelikas pataikė savo penktą tritaškį ir dar labiau padidino atrotūkį (70:44). Užtikrintai rungtynes panevėžiečiai kontroliavo ir ketvirtajame kėlinyje, kuriam įpusėjus po Popovičiaus dvitaškio peržengė šimto pelnytų taškų ribą (101:70).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 25 d. (trečiadienį) – Panevėžyje svečiuosis Burgo Breso „JL“, o sausio 28 d. laukia dvikova su Prienų „Labas GAS“.