2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Namuose patirtas pirmasis sezono pralaimėjimas

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes jubiliejiniame, 30-ajame „Betsafe-LKL“ sezone. Panevėžio universalioje sporto arenoje šeimininkai patyrė pirmąją nesėkmę 66:74 (17:21, 11:19, 18:19, 20:15) nusileidę Kauno „Žalgiriui“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Kauno – po Keenano Evanso tritaškio ir Karolio Lukošiūno dvitaškio „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 5:9. Visgi panevėžiečiai neleido varžovams nutolti ir po pirmojo ketvirčio komandas skyrė keturi taškai (17:21).

Antroje kėlinio pradžioje sėkmingiau rinko taškus, o po taiklaus Edgaro Ulanovo dvitaškio pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (20:30). Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje Rolandas Šmitas žalgiriečių pranašumą padidino iki keturiolikos taškų, bet Stefanas Peno dvitaškiu deficitą sušvelnino (28:40).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ ir toliau kontroliavo rungtynių eigą: K. Lukošiūnas tritaškiu su pražanga dar labiau padidino savo komandos atotrūkį (28:48). Visgi panevėžiečiams pavyko sėkmingai spurtuoti ir po Kristiano Kullamaes penkių taškų paeiliui sumažinti atsilikimą (42:53).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui R. Šmito taiklus tolimas metimas Kauno komandai sugrąžino 14 taškų persvarą (52:66). Prasidėjus paskutinėms dviems rungtynių minutėms K. Kullamae pelnė dar du taškus (61:70), tačiau „Žalgiris“ pergalės iš savųjų rankų jau nebepaleido

„7bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae 19 (4 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 13 (5 atk. kam., 6/7 dvit.), Jamelas Morrisas 11, Vytenis Lipkevičius 10.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas (6 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas (3/6 trit.) po 12, Kevarrius Hayes’as 11 (7 atk. kam.), Rolandas Šmitas ir Edgaras Ulanovas po 10.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 19 d. – laukia pirmasis Europos taurės (Eurocup) mačas namie su Ulmo „Ratiopharm“ klubu iš Vokietijos, o spalio 22 d. į Panevėžį atvyks Vilniaus „Rytas“.