2024, balandžio 24, Trečiadienis

Lietuvos vaikų lygos žolės riedulio čempionate iškovota trečia vieta

Savaitgalį Šiauliuose vyko III Lietuvos vaikų lygos U10 3×3 žolės riedulio čempionatas, kuriame Panevėžio sporto centro- HC „Perkūnas“ ugdytiniai užėmė trečią vietą ir pasidabino bronzos medaliais.

Varžybose Panevėžio sporto centrui atstovavo I berniukų ir III mergaičių komandos. Panevėžio sporto centro I mergaičių komanda pralaimėjo Šiaulių žaidėjams, lygiosiomis sužaidė su Širvintų merginomis ir teisėjų sprendimu buvo užimta trečia vieta.

„Džiaugiuosi šiomis puikiomis varžybomis. Labai smagu, kad žolės riedulio treniruotes neseniai pradėję lankyti vaikai iš visų jėgų stengėsi gerai žaisti“, – sakė Panevėžio sporto centro trenerė Anna Rekašius.

Panevėžio sporto II merginų komanda užėmė 9 vietą, III merginų komanda bei berniukai laimėjo 13 vietas. Geriausių žaidėjų vardus pelnė Nija Šataitė (I komanda), Austėja Bikinaitė (II komanda), Akvilė Armokaitė (III komanda) ir Yahor Sauko.

Varžybas organizavo Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija. Čia dalyvavo 36 komandos, kurias sudarė po 18 mergaičių ir berniukų komandų. Dalyvavo jaunieji sportininkai iš Panevėžio, Šiaulių, Širvintų, Kelmės, Vilniaus, Trakų Vokės ir Rudaminos.