2024, kovo 29, Penktadienis

Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionate užimtos prizinės vietos

Savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionatas, kuriame Panevėžio sporto centro ugdytiniai pelnė prizines vietas.

Kristupas Rimkus jaunimo grupėje užėmė antrą vietą ir pasidabino sidabru. Bendroje įskaitoje tarp vyrų sportininkas užėmė net penktą vietą. Toje pačioje jaunimo grupėje Pijus Dapkus užėmė trečią vietą, Brigita Šniukštaitė pelnė sidabrą.

Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionate varžėsi virš 160 sportininkų. Dalyviams reikėjo nuplaukti 1,5 km, nuvažiuoti dviračiu 40 km ir nubėgti 10 km.

Super sprinto distancijoje varžėsi per 60 sportininkų. Panevėžio sporto centro ugdytinės Dovilė Rodriquez ir Jomilė Pribušauskaitė laimėjo auksą, Paulius Balčiūnas – sidabrą, o Milda Ažusienytė – bronzą. Bendroje įskaitoje tarp moterų Jomilė buvo trečia, o Milda – ketvirta.  Super sprinto rungtyje sportininkams reikėjo nuplaukti 400 m, nuvažiuoti dviračiu 10 km ir nubėgti 2,5 km.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro triatlono treneriai Andrejus Rancevas, Justina Steponaitienė ir Vidmantas Urbonas.