2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Laukia išvyka į Vilnių

Jau šį antradienį prasideda Lietuvos A lygos čempionato 12-asis turas. FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Vilniaus „Riteriais“.

Praėjusiame ture vilniečiai išvykoje rezultatu 3:1 įveikė „Palangos“ futbolininkus, o panevėžiečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Kauno Žalgiriu“.

Po lygiųjų su kauniečiais FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas teigė, kad tai buvo geriausios komandos rungtynės šiame A lygos sezone.

Pirmajame rate, kai komandos rungtyniavo Panevėžyje, pergalę rezultatu 2:1 iškovojo vilniečiai. Tuomet po Teremo Moffi ir Artiomo Gurenkos įvarčių „Riterių“ komanda antrojo kėlinio pradžioje 2:0, bet 57-ąją susitikimo minutę Tadas Eliošius sušvelnino rezultatą ir grąžino intrigą. Per likusį laiką panevėžiečiai turėjo kelias geras progas prie vilniečių vartų, bet jomis nepasinaudojo.

Po trečiosios pergalės iš eilės Vilniaus klubas savo sąskaitoje šiuo metu turi 18 taškų ir tik tašku atsilieka nuo trečioje vietoje žengiančio „Kauno Žalgirio“.

Vilniaus „Riterių“ kapitonas Valdemaras Borovskis atliko gražų smūgį, po kurio kamuolys „Palangos“ vartų tinkle suspurdėjo jau 33-iąją mačo sekundę. Tai buvo greičiausias šiame sezone pelnytas įvartis.

Nors „Riteriams“ nepavyko trečią kartą iš eilės išlaikyti vartų „sausų“, tačiau vilniečiai vėl džiaugėsi pergale – 3:1 buvo įveikta „Palanga“.

Sostinės klubo strategas Aurelijus Skarbalius liko patenkintas savo treniruojamų futbolininkų parodytu charakteriu: „Džiugu, kad buvome komanda. Matėsi, kad visi norėjo laimėti, padėti vienas kitam. Veikėme kaip kolektyvas, kuris įjungęs penktą pavarą pasiekė pergalę.“

Rytoj, antradienį, rungtynės su Vilniaus „Riteriais“ LFF stadione prasidės 20 valandą.