Pradžia Technologijos ir mokslas Kodėl būtina turėti telefono dėklą?

Kodėl būtina turėti telefono dėklą?

Kadangi telefonas yra tapęs vienu iš būtiniausių mūsų buities prietaisų, jį reikia ir tinkamai apsaugoti ne vien apsauginiu ekrano stiklu ar plėvele, bet ir tvirtu ir kokybišku dėklu. Dėklai telefonams parodo tai, kad jų savininkai tikrai vertina ir brangina savo turtą, todėl nuoširdžiai juo rūpinasi. O kokį dėklą pasirinkti, kiekvienas sprendžia individualiai, pagal savo skonį ir poreikius.

Kokių formų esama telefono dėklų ir kuo jie pasižymi?

Telefono dėklai būna dviejų rūšių – arba saugantys telefono nugarėlę, arba užrašų knygelės formos, kurioje laikomas įdėtas visas telefonas. Abu variantai geri, tačiau jiedu turi esminių skirtumų. Tik nugarėlę dengiantis dėklas yra patogus tuo, kad paėmęs į rankas telefoną, jo ekraną gali pamatyti iš karto. Deja, šio tipo dėklas prasčiau apsaugo telefoną jo kritimo ant žemės metu.

O knygelės formos dėklas yra palankesnis dėl to, kad telefoną apsaugo iš visų pusių, todėl jam negali pakenkti kišenėje kartu esantys aštrūs metaliniai daiktai. Vienintelis jo nepatogumas, kad, paėmus į rankas, pirmiausiai reikia atversti jo viršelį, kad galėtum naudotis telefono ekranu. Be to, knygelės formos dėklai yra patogūs ir dėl to, kad būna su kišenėmis, kuriose galima laikyti ne tik telefoną, bet ir vizitines ar banko korteles.

Iš kokių medžiagų būna pagaminti telefonų dėklai?

Tiek telefono nugarėlę dengiančių, tiek užrašų knygutės formos dėklai būna įvairių spalvų ir medžiagų, iš kurių pagaminti. Dėklai būna pagaminti ne tik iš odos, plastiko, bet ir iš silikono ar aliuminio. Nugarėlę dengiantys dėklai būna ne tik ryškių spalvų, bet ir meniškai dekoruoti, todėl jūsų telefonui suteikia įspūdingą išvaizdą. Patys populiariausi rinkoje yra peršviečiami silikoniniai telefono nugarėlę dengiantys dėklai, kurie patikimai apsaugo įrenginio šonus nuo smūgių. Be to, jie gana puikiai ir įspūdingai atrodo.

Kaip pasirinkti jums tinkamiausią telefono dėklą?

Prieš pasirinkdami telefono dėklą, gerai pagalvokite iš kokios medžiagos jis turėtų būti pagamintas. Nes iš aliuminio pagaminti telefono nugarą dengiantys dėklai vis dėlto yra kur kas tvirtesni už silikoninius. Jie patikimai apsaugo telefono kampus ir jo nugarą. Bet yra ir trūkumas, jie greitai susibraižo, o žiemą pritraukia šaltį. Tuo tarpu odiniai dėklai ne tik gerai apsaugo telefoną, bet ir solidžiai atrodo. Tačiau greičiau nusidėvi. Tad daugelis renkasi nepriekaištingai atrodančius ir nebrangiai kainuojančius plastikinius dėklus. Svarbu neskubėti renkantis ir gerai viską apgalvoti.

Exit mobile version