2024, balandžio 20, Šeštadienis

Klaipėdoje pralaimėta prieš „Neptūną“

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (21/12) ekipa, kuri išvykoje 73:83 (17:16, 19:25, 19:24, 18:18) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (13/21) klubui.

„Lietkabelis“ nors ir pralaimėjo, bet lieka trečias. „Juventus“ turi tiek pat pergalių, tačiau yra sužaidę rungtynėmis daugiau.

Pirmoje rungtynių pusėje nei viena ekipa įtikinamesnio pranašumo neįgijo. Tiesa, abi komandos rado savo lyderius.

„Lietkabeliui“ 10 taškų pelnė vienas sezono atradimų Margiris Normantas, o „Neptūnui“ tokį patį kraitį įnešė klubo simbolis Simas Galdikas.

Po pertraukos „Neptūnas“ šovė signalinę raketą – atkrintamųjų jie nori dabar. Deivido Gailiaus ir Žygimanto Janavičiaus duetas sukrovė ekipai svaresnį pranašumą (56:48). Netrukus atstumas tapo ir dviženklis (65:55).

Panevėžiečiai bandė šturmuoti varžovų krepšį – sumažino šeimininkų pranašumą iki 5 taškų (70:65). „Neptūnas“ nepasimetė, pelnė šešis taškus iš eilės, o žaisti buvo likę mažiau nei 5 minutės (76:65).

Klaipėdiečiai užtikrintai tvarkėsi gynyboje iki pat rungtynių pabaigos, o lemiamu dvitaškiu tapo Žygimanto Janavičiaus reidas prasidėjus priešpaskutinei minutei (78:69).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (4/7 trit.), Žygimantas Janavičius (8 rez. perd., 5 atk. kam., 19 naud. bal.), Simas Galdikas ir Martynas Mažeika po 12 taškų.

„Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius 17 (5/8 trit.), Paulius Valinskas 15, Margiris Normantas 14, Džordže Gagičius 12 taškų.