2025 10 23, Ketvirtadienis

Keičiasi Senvagės fontano audiovizualinių projekcijų pasirodymo laikas

atsiuntė info@vapsvamedia.lt

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad nuo spalio 2 d., atsižvelgiant į trumpėjančius rudens vakarus, Senvagės fontano audiovizualinių projekcijų šou prasidės anksčiau – 20.00 val. Kūrinių projekcijos bus rodomos ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais.

Žiūrovai kviečiami pasimėgauti audiovizualinių menų kūrėjo ir režisieriaus Linarto Urniežiaus darbais:

  • ketvirtadieniais – 2022 m. kūrinys apie praeities, dabarties ir ateities sąveiką,
  • penktadieniais – 2023 m. darbas, nagrinėjantis žmogaus ir gamtos ryšį,
  • šeštadieniais – 2024 m. audiovizualinis filmas „Meno ritmu“.

Šie du spalio savaitgaliai – paskutinė galimybė šį sezoną išvysti ant vandens paviršiaus kuriamas vaizdo projekcijų istorijas. Senvagės fontanas, veikiantis tik šiltuoju metų laiku, spalio viduryje bus išmontuotas dėl integruotos išmaniosios valdymo įrangos, jautrios šalčiams.


Keičiasi Senvagės fontano audiovizualinių projekcijų pasirodymo laikas

Gal patiks?

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Aptiktas Adblock

Panašu, kad naudojate skelbimų blokavimo priemonę. Naudojamės reklamavimo paslaugomis, kad galėtume finansuoti savo svetainę. Prašome paremti mus ir išjungti „AdBlocker“ plėtinį.