2024, balandžio 17, Trečiadienis

Kėdainiuose iškovota šešta pergalė paeiliui

Sekmadienio vakarą pergalę iš Kėdainių išsivežė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15-8).

Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 90:77 (18:16, 26:23, 22:24, 24:14) pranoko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (10-13) ir kiek tvirčiau įsistaisė ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, kadangi pralaimėjimą šeštadienį patyrė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (14-9).

Mačo pradžia buvo apylygė, o po Jamelo Morriso tritaškio paskutinę pirmojo kėlinio sekundę 2 taškų persvara priklausė svečiams – 18:16. Nors panevėžiečiai antrajame ketvirtyje buvo atitrūkę dviženkliu pranašumu, šeimininkai paskutinėmis sekundėmis išprovokavo nesportinę pražangą, realizavo du baudos metimus, smeigė tritaškį ir priartėjo iki 39:44.

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingesnis buvo kėdainiečiams, kurie prieš lemiamas dešimt minučių atsiliko tik per metimą – 63:66. Panevėžio ekipa tuomet vėl atitrūko per dviženklį atstumą ir pergalės iš rankų nebepaleido – 90:77.

Rezultatyviausias laimėtojų gretose – 22 taškus (5/8 trit.) pelnęs Jamelas Morrisas. Jis taip pat išdalino 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėtojams 19 taškų surinko Timas Lambrechtas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 31 naud. bal.), po 18 – Marius Valinskas ir Danielius Lavrinovičius.

„7bet-Lietkabelis“ Kėdainiuose žaidė be kapitono Vytenio Lipkevičiaus. „Nevėžis-Optibet“ savo gretose dar neturėjo ką tik komandą papildžiusio Aarono Cooko.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 19, Marius Valinskas 18, Danielius Lavrinovičius 18, Deshawnas Freemanas 14, Darylas Doualla 7.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 22, Gyorgy Golomanas 13, Gediminas Orelikas 12, Mantas Rubštavičius 10, Kristianas Kullamae 7, Stefanas Peno 7, Gabrielius Maldūnas 7, Paulius Murauskas 6, Nikola Popovičius 6.