2024, balandžio 23, Antradienis

Juodasis šeštadienis: nusileista „Neptūnui“

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (7/4), kuris savoje arenoje 76:100 (20:30, 21:17, 10:28, 25:25) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (10/2).

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė šeimininkai, bet vėliau sėkmingesnį žaidimą demonstravo „Neptūnas“, ketvirčio viduryje atitrūkęs 15:10. „Lietkabeliui“ pasikėsinus persvarą perimti, Tomas Delininkaitis pataikė iš toli, o šeimininkams nespėjus išsimesti kamuolio per penkias sekundes dar po tritaškį smeigė jis ir Laurynas Beliauskas – 28:20. Rezultatyviai kėlinį užbaigė Arūnas Mikalauskas – 30:20.

Šeimininkams sunkiai sekėsi vytis lengvai taškus rinkusius klaipėdiečius, o prie to neprisidėjo ir apmaudžiai suklydęs Donatas Tarolis – jis numušė nuo lentos mestą Lorenzo Williamso kamuolį. Metimas akivaizdžiai buvo netaiklus, tačiau nuo lentos jo blokuoti negalima, todėl taškai buvo įskaityti – 40:30. „Lietkabeliui“ nežymiai priartėjus T.Delininkaitis puolime prasižengė prieš Paulių Valinską, o taškais po to apsikeitė Saulius Kulvietis ir Paulius Dambrauskas – 47:41.

Per ilgąją pertrauką „Lietkabelis“ nesugebėjo padaryti tinkamų išvadų ir „Neptūnas“ po Laimono Kisieliaus tritaškio nutolo itin sunkiai sugaudomu skirtumu – 70:49. Puolėjas tęsė savo siautėjimą, o subyrėjęs „Lietkabelis“ tiesiog leido skirtumui augti – 51:75.

Ketvirtasis kėlinys virto tik formalumu ir abi komandos jame didelių pastangų nepademonstravo. „Lietkabelis“ tik 32-ąją minutę įmetė pirmąjį savo tritaškį, o „Neptūnui“ šimtąjį tašką pelnė ir komandai vakarienę pirkti turės Džiugas Slavinskas.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 14 (4 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Michaelas Morrisonas (5 atk. kam.) ir Stefanas Sinovecas (5 atk. kam., 7/8 baud. met.) po 11.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 21 (7 atk. kam.), Jerai‘us Grantas 14 (5 atk. kam.), Osvaldas Olisevičius 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Simas Galdikas 10.

KK “Lietkabelis” inf. K.Kavolėlio nuotr.