Praleisti turinį

Jau rytoj pakvies “Kovo 11-osios laužai”

atsiuntė info@vapsvamedia.lt

Nors Kovo 11-oji – svarbi diena kiekvienam piliečiui, tačiau Lietuvos kariuomenėje ji sutinkama su ypatingu džiugesiu!

Karaliaus MIndaugo husarų bataliono kariai visus kviečia Kovo 11-ąją pasitikti drauge Panevėžyje, ne tik bėgant, tačiau ir praleidžiant vakarą karių draugijoje renginyje “Kovo 11-osios laužai” !

Renginys “Kovo 11-osios laužai” vyks Kovo 10 d. 20.00 – 22.00 val. Laisvės aikštėje prie Panevėžio miesto savivaldybės. Renginio metu užkursime laužus, kurie šildys visus, laukiančius bėgimo, klausysimės istorijų apie Kovo 11-ąją, giedosime Lietuvos himną, leisime į orą trispalvius šviečiančius balionus. Renginio metu nuotaiką palaikys Karaliaus Mindaugo husarų bataliono NPPKT kariai, atlikdami patriotiškus kūrinius.

Koncerto metu organizatoriai vaišins šilta arbata.

 


Jau rytoj pakvies “Kovo 11-osios laužai”

Gal patiks?

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Aptiktas Adblock

Panašu, kad naudojate skelbimų blokavimo priemonę. Naudojamės reklamavimo paslaugomis, kad galėtume finansuoti savo svetainę. Prašome paremti mus ir išjungti „AdBlocker“ plėtinį.