2024, kovo 29, Penktadienis

Įveikta U-21 rinktinė

„Panevėžio“ futbolo klubas rinktinių pertraukos metu „Žemynos“ progimnazijos stadione sužaidė kontrolinį mačą, per kurį 2:1 (1:1) buvo nugalėta Lietuvos U-21 rinktinė.

Dvikovos pradžioje šeimininkai turėjo akivaizdų pranašumą – gerų progų neišnaudojo Artemas Ščedras ir Noelis Mbo, kol 9-ąją minutę pavyko pasižymėti standartinės padėties metu taikliai iš arti smūgiavus Romanui Mirošnykui.

Po 3 minučių tas pats ukrainietis po pakelto kampinio sukirto kamuolį į vartų konstrukciją. Kėlinio viduryje U-21 rinktinei pavyko atstatyti pusiausvyrą – taip pat pakėlus kampinį įvarčiu pasižymėjo „Panevėžiui“ priklausantis Matijus Remeikis.

Pirmojo kėlinio pabaigoje gerų galimybių neišnaudojo Faustas Steponavičius bei šeimininkų atstovai – Sebastianas Rinconas ir N. Mbo. Tik pastarasis futbolininkas liko „Panevėžio“ gretose antrame kėlinyje, kadangi į kovą buvo mesti B komandos atstovai.

Po pertraukos panevėžiečiai įmušė pergalingą įvartį. 79-ąją minutę N. Mbo perdavė kamuolį Gustui Žederštreimui, kuris savo šansu pasinaudojo.

„Panevėžio“ starto sudėtis: Vytautas Černiauskas, Romanas Mirošnykas, Seydina Keita, Jovanas Čadženovičius, Tautvydas Eliošius, Chafikas Tigroudja, Jeffrey Sarpongas, Ernestas Veliulis, Artemas Ščedras, Sebastianas Rinconas, Noelis Mbo.

5-ojo turo „Optibet A lygos“ susitikimas įvyks balandžio 1 dieną, šeštadienį. Namuose Gino Lettieri treniruojama komanda priims 2-oje vietoje žengiančius FA „Šiauliai“ futbolininkus.