2024, balandžio 19, Penktadienis

R.Sargūno gimnazijos triatlonininkai sėkmingai išbandė olimpinę distanciją

Liepos 3 d. Trakuose vyko Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Šioje olimpinėje distancijoje mūsų auklėtiniai startavo pirmą kartą, nes varžybose gali dalyvauti ne jaunesni kaip 18 m. amžiaus dalyviai. Labai džiaugiuosi šiais jų pasirodymais“, – sakė treneris Vidmantas Urbonas.

Merginų jaunių grupėje nepralenkiama buvo Ugnė Paurytė tapusi čempione, o bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą.

Vyrų jaunių grupėje čempionu tapo ir aukso medalį iškovojo Džiugas Karklelis. Elito grupėje jis iškovojo ketvirtąją vietą, nuo trečiosios vietos atsilikęs vos 3 sekundėmis.

„Gaila, kad Džiugui pritrūko keleto sekundžių, bet žinant, kad dėl traumų jis negalėjo sportuoti, tai pasiekimas tikrai geras. Kelių sekundžių iki absoliučios pirmos vietos pritrūko ir Ugnei Paurytei, kuri bendroje įskaitoje nusileido daugkartinei šalies čempionei. Bet ji dar jauna ir jos laukia dar daug pergalių“, – sakė treneris.

Pirmąją vietą elito grupėje iškovojo buvęs Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Lukas Prokopavičius

Pasak trenerio V. Urbono, gerą įspūdį padarė būsimoji gimnazijos auklėtinė, rugsėjo mėnesį pradėsianti mokslus gimnazijoje Vilgustė Gustaitytė, kuri supersprinto distancijoje buvo greičiausia visų moterų tarpe ir tapo šalies čempione.
Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionate varžėsi virš 170 sportininkų. Olimpinė triatlono distancija – 1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu, 10 km bėgimas.