2024, balandžio 24, Trečiadienis

Garbinga taurė – Panevėžio rankininkų rankose

LRF jaunimo vaikinų olimpinio čempiono Valdemaro Novickio ir pasaulio čempiono Raimundo Valucko taurė keliauja į Panevėžį.
Panevėžio RSSG/SC komanda ketvirtfinalyje dukart įveikę 30:21 ir 30:18 Varėnos SC, pusfinalyje pirmąsias rungtynes 26:23 pralaimėję Kauno rajono SM, bet Panevėžyje pasiekė revanšą didesniu įvarčių skirtumu 28:23 pateko į finalą.

Jaunimo taurės čempionai paaiškėjo kovo 11 d. Kauno rajone Garliavoje. Panevėžio RSSG rankininkų varžovai buvo praėjusių metų Lietuvos jaunių čempionai Klaipėdos SC Viesulas rankininkai.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmę gimnazijos rankininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 16:10. Auklėtiniai pagirtinai kovojo ir antrajame kėlinyje bei šventė pergalę rezultatu 35:27 – tapdami Lietuvos jaunimo taurės nugalėtojais.

Naudingiausio žaidėjo prizas atiteko Edvinui Šakaliui – 7 įvarčiai. Rezultatyviai komandoje žaidė Titas Janušonis – 8 įv., Kipras Kunickas, Benas Skaburskis pelnę po 6 įv., Aironas Ožalinskas, Radvilas Adomonis – po 3 įv., Ąžuolas Targonskas -2 įv. Patikimai vartus gynė Viljamas Liaudanskas ir Matas Laurikėnas. Viso ciklo metu gerai komandoje rungtyniavo Šarūnas Jatužis, Edgaras Banelis, Ignas Trainys, Egidijus Mačijauskas, Matas Vidzėnas, Dovydas Jablonskis.

Pasak komandos trenerio Valdemaro Burbos, pergale ilgai džiaugtis neteks, nes jau artėja Lietuvos jaunimo U-19 ir jaunių U-17 čempionatų baigiamieji etapai.