2024, balandžio 19, Penktadienis

FK „Panevėžys“ susitikimą su „Džiugu“ baigė lygiosiomis

Sekmadienį vykusiose A lygos rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose priėmė Telšių „Džiugo“ futbolininkus. Atkaklus ir permainingas mačas baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0)

Panevėžiečiai stengėsi reabilituotis po nesėkmingų rungtynių atkarpos. Pirmąją puikią progą pasižymėti rungtynėse turėjo Ernestas Veliulis pirmojo kėlinio viduryje, tačiau jo smūgis iš artimos distancijos skriejo šalia vartų. Šeimininkai atrodė kiek stipriau už savo oponentus, tačiau to paversti įvarčiu vis nepavykdavo. „Džiugo“ futbolininkai rimčiausią savo epizodą sukūrė baigiantis pirmojo kėlinio laikui, kai Andrius Lipskis smūgiavo virš vartų. Vis dėlto, pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo užfiksuota – 0:0.

Iškart po pertraukos svečiai pelnė greitą įvartį. Po sumaišties panevėžiečių baudos aikštelėje Dovydas Virkšas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 0:1.

Prabėgus dešimčiai minučių rezultatas vėl tapo lygus – po reido link Telšių ekipos vartų Jeffrey Sarpongas nesulaukė pasipriešinimo (1:1).

Panevėžiečiai po išlyginamojo įvarčio padidino tempą ir pradėjo kurti pavojingus epizodus vieną po kito. 65-ąją minutę tai virto dar vienu įvarčiu – Pijus Širvys nuginklavo varžovų vartininką ir galiausiai FK „Panevėžys“ išsiveržė į priekį (2:1).

Permainingose rungtynėse rezultatas netruko vėl pakisti – D. Virkšas 69-ąją minutę galingu ir tiksliu smūgiu leido „Džiugui“ išlyginti rezultatą (2:2). Po šio įvarčio Aukštaitijos ekipa kūrė daug pavojingų epizodų, bet pralaužti varžovų gynybos trečią kartą jau nepavyko ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Rungtynes su „Džiugu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Pijus Širvys, Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (69 min. Domantas Antanavičius), Ernestas Veliulis, Jeffrey Sarpongas, Elivelto, Jorge Elias (57 min. Sebastian Vasquez).

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais lapkričio 5 dieną. Panevėžiečiai Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse išvykoje susitiks su Vilniaus „Riterių“ futbolininkais.