2024, kovo 29, Penktadienis

FK “Panevėžys” iškovojo pergalę didžiausiu rezultatu

Futbolo klubas „Panevėžys“ „Optibet A lygoje“ skambiu akordu atsitiesė po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir sužaidė rezultatyviausią mačą ne tik šiame sezone, bet ir per visą savo dalyvavimą Lietuvos čempionate. Aukštaitijos sostinės ekipa svečiuose 5:0 (3:0) palaužė paskutinę vietą pirmenybėse užimančios „Jonavos“ pasipriešinimą.

Po dešimtosios pergalės šiemet „Panevėžys“ yra surinkęs 33 taškus ir pagerino savo poziciją pirmame penkete.

Rungtynės Valdo Urbono treniruojamiems futbolininkams prasidėjo puikiai. 9-ąją minutę Ernestas Veliulis baudos aikštelėje surado Wandersoną Melo, kuris taikliai smūgiavo vienu lietimu ir pasižymėjo ketvirtą kartą šiemet. Maža to, 11-ąją minutę Tautvydo Eliošiaus perdavimą taip pat įvarčiu pavertė Ariagneris Smithas.

Dar vieną akcentą pergalės link svečiai padėjo 32-ąją minutę: Jeffrey Sarpongas sėkmingai pakėlė kampinį, suteikdamas progą pirmuoju įvarčiu džiaugtis taikliai galva mušusiam Joshua Akpudjei. „Jonavos“ situacija po minutės tapo dar prastesnė – Elivelto išprovokavo varžovo paskutinės vilties pražangą ir jam buvo parodyta raudona kortelė.

Antrame kėlinyje „Panevėžys“ dar du kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. 49-ąją minutę tą padarė 17-metis Aironas Trakšelis, kuriam tai buvo pirmasis įvartis „Optibet A lygoje“. Maža to, tarp kelių jaunų žaidėjų pasirodė ir 18 metų puolėjas Nojus Lukšys – jam tai buvo debiutas Lietuvos čempionate.

Galutiniu akcentu švieslentėje tapo kuriozinis A. Smitho įvartis, penktasis sezone bei pelnytas 68-ąją minutę.

„Panevėžys“ neturės itin daug laiko atsikvėpti, kadangi šį šeštadienį, birželio 25 dieną, sužais namų mačą su FA „Šiauliai“ futbolininkais. Dvikovos pradžia „Aukštaitijos“ stadione – 17 val.