2024, rugsėjo 16, Pirmadienis

Europos Taurės čempionams nusileista po atkaklios kovos

Dominavęs Deividas Sirvydis ketvirtajame kėlinyje surinko 19 taškų ir Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ (5-9) prieš Europos taurės čempionus ne kartą suteikė persvarą, tačiau galiausiai Nenado Čanako kariauna pripažino nesėkmę.

Panevėžiečiai Europos taurės namų mače 84:92 (13:23, 25:22, 20:18, 26:29) nusileido praėjusio sezono nugalėtojai Las Palmo „Gran Canaria“ (11-3) ekipai.

Sirvydis po trečiojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 12 taškų, o ketvirtąjį kėlinį pradėjo vienas surinkdamas 12 taškų iš eilės. Vėliau jis pridėjo dar 7 taškus.

Iš viso vilnietis rungtynėse surinko 31 tašką (3/5 dvit., 5/9 trit., 10/13 baudų).

Tai buvo Sirvydžio rezultatyviausios rungtynės Europos taurėje. Prieš tai jis daugiausiai buvo įmetęs 29 taškus į Klužo Napokos komandos krepšį.

Taip pat užfiksuotas įmestų tritaškių rekordas, kuris iki šiol buvo 4.

Sirvydis dar atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Panevėžiečiams nepadėjo Paulius Valinskas ir Martynas Varnas, tačiau į rikiuotę grįžo Gediminas Orelikas ir Vytenis Lipkevičius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ethanas Happas, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 23 taškai (10/13 dvit., 3/8 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.