2024, balandžio 20, Šeštadienis

Dramatiškos rungtynės Panevėžyje ir pergalingas Maldūno dvitaškis

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į kovą pirmosiose 2023-ųjų metų namų rungtynėse. Šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 86:84 (18:19, 19:27, 23:18, 26:20) po dramatiškos kovos nugalėjo Jonavos „Cbet“.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova – įpusėjus kėliniui rezultatą tritaškiu išlygino Vytenis Lipkevičius (8:8). Prasidėjus dviems paskutinėms kėlinio minutėms Gabrielius Maldūnas pelnė keturis taškus paeiliui ir išvedė „7bet-Lietkabelį“ į priekį (16:15). Kėlinį taikliais baudų metimais užbaigė Vytautas Šulskis ir vėl grąžino pranašumą svečiams (18:19).

Antrąjį ketvirtą gera atkarpa 5:0 pradėjo jonaviečiai, bet taikliu šūviu iš toli ją nutraukė Mantas Rubštavičius (21:23). Visgi svečiai apsukų nesumažino ir po Glynno Watsono ir Dovio Bičkauskio tritaškių įgijo dviženklę persvarą (23:34), kurią iki vienženklės panevėžiečiams pavyko sumažinti tik paskutinės atakos metu (37:46).

Trečiąjį kėlinį Kristianas Kullamae ir Gyorgy Golomanas atidarė dviem tritaškiais paeiliui ir gerokai aptirpdė varžovų pranašumą (43:46), o dar vienas Kullamaes taiklus tolimas metimas rezultatą išlygino (46:46). Įpusėjus kėliniui estas įsmeigė dar vieną tritaškį ir po ilgos pauzės išvedė šeimininkus į priekį (54:51).